برترین تعمیرکاران تهران
در مجموعه ی پارسا سرویس
تعمیر پکیج در محل با گارانتی تعمیرات پکیج
کلیک کنید
سرویس ، نصب
راه اندازی و تعمیرات
با گارانتی پارسا سرویس
بصورت شبانه روزی⭐با نرخ اتحادیه⭐در سریع ترین زمان⭐ توسط تکنسین های پارسا سرویس
کلیک کنید
قبل
بعدی
Advanced Heading

خدمت تعمیرات پکیج دیواری و زمینی در محل پارسا سرویس

ما در تیم پارسا سرویس تعمیرکاران آموزش دیده و بامهارت در زمینه تعمیر تخصصی پکیج در محل با انواع برندها اعم از پکیج بوتان ، پکیج ایران رادیاتور ، پکیج ایساتیس و … را استخدام کرده ایم تا شما با خیال راحت متخصص سرویس پکیج خود را بیابید.

در تعمیرگاه پارسا سرویس تعمیر پکیج در غرب تهران ، تعمیر پکیج در شرق تهران ، تعمیر پکیج در شمال تهران و تعمیر پکیج در جنوب تهران توسط تعمیرکار حرفه ای پکیج صورت می پذیرد.

d8a2d985d988d8b2d8b4 d8aad8aed8b5d8b5db8c d8aad8b9d985db8cd8b1 d9bed985d9be d9bedaa9db8cd8ac d8afdb8cd988d8a7d8b1db8c 60d9e5aae5373

همچنین تعمیرکاران برای تعمیر پکیج در محل اگر نیاز به قطعه خاصی باشد از قطعات فابریک آن برند استفاده می کنند. در پارسا سرویس تعمیرات و سرویس پکیج به همراه ضمانتنامه می باشد و می توانید اعتماد کامل داشته باشید.

فقط کافی است اگر در تهران هستید با توجه به منطقه خود برای تعمیر رادیاتور و پکیج در شمال تهران یا جنوب تهران یا غرب تهران یا شرق تهران  با شماره تلفن ها تماس حاصل نمایید. پارسا سرویس  در تهران و البرز آماده خدمت رسانی به شماست.

نیاز به تعمیرکار پکیج دارید ؟

 

چرا پارسا سرویس

alarm clock

تعمیر در کمترین زمان

ما به شما کمک میکنیم تا هوشمندانه تر زندگی کنید، زمان خود را بر امور مهمتر بگذارید. تعمیرات خود را به ما بسپارید…

shield

تعمیرکار احراز شده

هویت تمام متخصصان ما احراز شده است و بصورت شخصی با آنها مصاحبه انجام شده، امنیت شما برای ما مهم است.

trophy

بهترین تعمیر کار

متخصصان با تجربه ما وظایفشان را با عشق و علاقه و عالی انجام می‌دهند. نظرات و پیشنهادات شما چراغ راه ماست

medal

تعمیر با بهترین ابزار

اگر خودتان تجهیزات خاصی دارید ما را مطلع کنید، در غیر اینصورت تیم ما تمام تجهیزات لازم را به همراه خواهد داشت.

touch screen phone in human hands inside a circle

تعمیرکار 24 ساعته

خدمتی که نیاز دارید را در هر لحظه از شبانه روز ثبت کنید تیم پشتیبان ما مستقیما با شما در تماس خواهد بود.

debit card

روش پرداخت تعمیر

پرداخت را بصورت حضوری و یا غیرحضوری تنها بعد از اتمام کار و رضایت کامل از نحوه ارائه خدمات انجام دهید.

هر نوع از این پکیج ها که دارید از آن به خوبی نگهداری کنید

در صورت نیاز به تعمیر پکیج با تکنسین های پارسا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر پکیج بوتان

در گذشته برای گرمایش منازل با شوفاژ و رادیاتور از موتور خانه استفاده می‌ کردند که موتور خانه علاوه بر هزینه بالا به مکان جداگانه ای از جمله یک اتاق یا انبار نیاز داشت و محیط زیادی را اشغال می‌کرد.
امروزه برای استفاده از شوفاژ یا رادیاتور از پکیج استفاده می‌کنند و اما پکیج چیست میتوان گفت که پکیج یک سیستم گرمایشی مانند آبگرم کن است که هم وظیفه آبگرمکن و هم موتور خانه را انجام می‌دهد.
پکیج که نوعی سیستم گرمایشی بسیار پر کاربرد و پرطرفدار است که باعث حذف موتور خانه‌ها و همچنین آبگرمکن در منزل شما شدند و وظیفه گرم کردن را دارد.

از کار افتادن پکیج ها یکی از شایع ترین مشکلات خانه ها و آپارتمان ها است، این مشکلات می تواند بسیار جزئی یا بسیار عمیق باشند، در هر صورت باید از یک تعمیرگاه معتبر برای بررسی ایرادات موجود در دستگاه کمک بخواهید تا مشکل موجود به درستی ریشه یابی و رفع شود.

معمولی ترین و پیش پا افتاده ترین مشکلی که برای همه پکیج ها از جمله پکیج بوتان پیش می آید، خاموش شدن شعله پکیج است، در هنگام دیدن مشکل با تکنسین و متخصصان پارسا سرویس تماس گرفته و از آن ها برای تعمیر پکیج بوتان کمک بخواهید و آن ها با دانش و مهارت خود به درستی عیب یابی می کنند و تعمیر را انجام می دهند.

پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری دستگاهی است که جایگزین موتورخانه مرکزی شوفاژ گردیده و آب گرم مورد نیاز جهت تأمین گرمایش محیط، به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزمره از قبیل شستشو، استحمام و غیره را فراهم مینماید.

موضوعی که دیر یا زود برای صاحب پکیج یک مشکل جدید می ‌شود و او را گرفتار هزینه ‌هایی به ‌مراتب بیشتر خواهد کرد.

رفع عیب پکیج ایران رادیاتور، وظیفه متخصصین این حوزه می‌باشد و کار هرکسی نیست که با خطا های پکیج ایران رادیاتور سر و کله بزند، زیرا ممکن است خطرات جبران ناپذیری مالی یا جانی در پی داشته باشد.

متخصصان پارسا سرویس با تخصصی که دارند تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما را با مهارت انجام می دهند.

تعمیر پکیج پلار

پکیج از لوازم گرمایشی و سرمایشی است که از آن برای محیط های داخلی استفاده می شود و امروزه مورد توجه قرار گرفته است.

پکیج در فصل سرم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و ممکن است در عملکرد آن مشکل ایجاد شود که در این هنگام باید در اسرع وقت تعمیر شود زیرا در فصل سرما ایجاد گرما برای خانه ها بسیار مهم است.

تعمیر پکیج باید به دست یک تعمیرکار حرفه ای پکیج انجام شود تا مشکل اصلی سیستم را به درستی و دقیق پیدا کند و برای تعمیر آن اقدام نماید.

متخصصان پارسا سرویس برای خدمت رسانی به شما آماده هستند، تعمیر پکیج پلار خود را به متخصصان پارسا سرویس بسپارید تا از خدمات با کیفیت این گروه بهره مند شوید.

تعمیر پکیج دوو

امروزه برای گرم کردن یا خنک کردن خانه ها از وسایل مختلفی استفاده می شود و یکی از این وسایل، پکیج می باشند که طبیعتاً دارای انواع مختلفی بوده که ویژگی های متفاوتی را نیز شامل می شوند.

پکیج ها ممکن است پس از مدتی خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که شما در این هنگام باید برای تعمیر آن اقدام نمایید تا مشکل کاملاً از بین برود.

یکی از خدماتی که پارسا سرویس ارائه می کند تعمیر پکیج دوو است که با دانش و مهارت بسیار زیادی عیب یابی می کنند و خدماتی با کیفیتی ارائه می کنند.

تعمیر پکیج شاپه

دستگاهی است که جایگزین موتورخانه شده است و آب گرم مصرفی مورد نیاز جهت تامین گرمایش محیط، به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزانه از قبیل شستشو، استحمام و غیره را فراهم می نماید.

گرمایش منزل و آب گرم مصرفی همیشه از نیازهای اولیه بشر بوده و می باشد. 

پکیج شاپه وظیفه تامین گرمایش رادیاتورها را به عهده دارد، به گونه ای که آب سیستم گرمایش از طریق این مبدل گرم شده و به رادیاتور ها منتقل می شود.

گاهی به دلایل مختلف پکیج خراب می شود و به درستی کار نمی کند در این صورت باید سریعاً تعمیر شود چون وجود آن بسیار مهم است.

برای تعمیر پکیج خود باید به یک متخصص مراجعه کنید، تعیر پکیج خود را به متخصصان پارسا سرویس بسپارید.

تعمیر پکیج ایساتیس

دستگاهی است که جایگزین موتورخانه شده است و آب گرم مصرفی مورد نیاز جهت تامین گرمایش محیط، به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزانه از قبیل شستشو، استحمام و غیره را فراهم می نماید.

گرمایش منزل و آب گرم مصرفی همیشه از نیازهای اولیه بشر بوده و می باشد. 

پکیج شاپه وظیفه تامین گرمایش رادیاتورها را به عهده دارد، به گونه ای که آب سیستم گرمایش از طریق این مبدل گرم شده و به رادیاتور ها منتقل می شود.

گاهی به دلایل مختلف پکیج خراب می شود و به درستی کار نمی کند در این صورت باید سریعاً تعمیر شود چون وجود آن بسیار مهم است.

برای تعمیر پکیج خود باید به یک متخصص مراجعه کنید، تعیر پکیج خود را به متخصصان پارسا سرویس بسپارید.

تعمیر پکیج فرولی

پکیج وسیله ایست برای گرم کردن منزل در آپارتمان و فراهم آوردن آب گرم واحد در آپارتمان های قدیم ساخت به جای اینکه در هر واحد یک پکیج قرار بگیرد یک موتور خانه در همکف ساختمان قرار داشت که مسئول آب گرم و گرم کردن شوفاژ های کل واحد ها در فصل سرما را عهده دار بود.

پکیج فرولی با فناوری خاص خود عملکرد و کارکرد با کیفیتی دارد که مورد توجه است، اما گاهی نیاز به تعمیر دارد که در این هنگام باید برای تعمیر آن اقدام نمایید.

تعمیر پکیج فرولی خود را به متخصصان پارسا سرویس بسپارید.

تعمیر پکیج اخگر

پکیج از تجهیزاتی است که امروزه جایگاه خوبی برای سیستم گرمایشی و سرمایشی محیط های داخلی ساختمان ها گرفته است و عملکرد بسیار فوق العاده ای نیز دارد.

گاهی به دلایل مختلفی عملکرد آن دچار اختلال می شود و به تعمیر نیاز پیدا می کند که در این هنگام باید در اسرع وقت تعمیر شود.

متخصصان پارسا سرویس با دانشی که در رابطه با تعمیر پکیج در برند های مختلف دارند مراحل تعمیر آن را به درستی و دقیق انجام می دهند.

تعمیر پکیج اخگر خود را به تکنسین های پارسا سرویس بسپارید.

تعمیر پکیج تاچی

پکیج به نوعی سیستم گرمایشی گفته می‌شود که امروزه جایگزین موتور خانه‌ شده است، پکیج‌ها در دو نوع زمینی و دیواری می‌باشند.

گرچه هنوز هم در برخی نقاط کشورمان از سیستم های گرمایش قدیمی مانند بخاری های نفتی و غیره برای گرم کردن منزل و آب گرم مصرفی استفاده می شود ولی با گسترش شبکه های گازرسانی در بیشتر نقاط، استفاده از سیستم های گرمایش جدید مانند پکیج شایع شده است.

از مزیت های پکیج می توان به عدم اشغال فضای زیاد، ایمنی بالا و راندمان مناسب، سرویس و نگهداری راحت تر و مستقل شدن واحد ها از بحث گرمایش می توان اشاره کرد.

پکیج تاچی با فناوری خاص خود عملکرد و کارکرد با کیفیتی دارد که مورد توجه است، اما گاهی ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که در این هنگام باید برای تعمیر آن اقدام نمایید.

تعمیر پکیج تاچی خود را به متخصصان پارسا سرویس بسپارید.

تعمیر پکیج روکا

پکیج دستگاهی است که جایگزین موتورخانه مرکزی شوفاژ شده است و آب گرم مورد نیاز جهت تأمین گرمایش محیط، به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزمره از قبیل شستشو، استحمام، گرم کردن محیط و غیره را فراهم مینماید.

پکیج ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد که در این هنگام شما باید برای تعمیر آن اقدام نمایید تا مشکل بزرگتری به وجود نیاید.

شما باید برای تعمیر از متخصصان ماهر و با تجربه کمک بخواهید تا کاملاً مشکل را برطرف کنند.

متخصصان پارسا سرویس برای تعمیر درست و دقیق می کوشند تا اعتماد شما را جلب کنند، تعمیر پکیج روکا خود را به آن ها بسپارید تا خدماتی با کیفیت و عالی دریافت کنید.

تعمیر پکیج آریستون

به وسیله پکیج دیواری می توان از مزاحمت موتورخانه و شوفاژ راحت شد، از پکیج می توان برای گرم کردن آب مصرفی خانواده و حتی آبگرم مورد نیاز شوفاژ استفاده نمود.

امروزه استفاده از پکیج در منازل به یکی از ضروریات زندگی تبدیل شده است و انواع مختلفی پکیج وجود دارد، پکیج آریستون با توجه با عملکرد خوبش مناسب ترین انتخاب است.

اگر پکیج شما نیاز به تعمیر داشت با متخصصان پارسا سرویس تماس بگیرید تا خدماتی با کیفیت دریافت کنید.

تعمیر پکیج گلدیران

پکیج یکی از این سری تجهیزات می باشد که می توان آن را نوع پیشرفته و مدرن موتورخانه های قدیمی دانست چرا که هم آبگرم مصرفی و بهداشتی ساکنین را تامین می نمایند هم اینکه آب گرم مورد نیاز سایر سیستم های حرارتی ساختمان مانند فن کویل ها، رادیاتور، شوفاژ را فراهم می کند.

از جمله مصارف پکیج گرم کردن خانه یا ساختمان های تجاری با استفاده از گرمایش می باشد، همچنین آب گرم مصرفی واحد ها را نیز مهیا می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

پکیج گلدیران از پکیج هایی است که مورد توجه همه قرار گرفته است و با تکنولوژی خاص خود کارکرد بسیار فوق العاده ای دارد، اما احتمال خرابی در همه پکیج ها در برند های مختلف وجود دارد که نیازمند به تعمیر می شوند.

خرابی ممکن است طی اتفاقات مختلف، حادثه و استفاده نادرست به وجود بی آید، تعمیر باید با دانش و تخصص انجام شود تا عیب یابی به درستی انجام شود و تعمیر صورت گیرد.

متخصصان پارسا سرویس به راحتی تعمیر پکیج گلدیران شما را تعمیر می کنند و عیب یابی دقیقی انجام می دهند، شما با اعتماد به تکنسین های ما از خدمات عالی پارسا سرویس استفاده کنید و تعمیر را به آن ها بسپارید.

تکنسین های مجموعه ی پارسا سرویس

Default Profile Male

حامد خمیس آبادی

تکنسین

نیروی فنی (تعمیرکار پکیج) و با سابقه در زمینه ی سرویس سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی و تعمیرات پکیج

Default Profile Male

سجاد ممتحنی

تکنسین

نیروی فنی (تعمیرکار پکیج) و با سابقه در زمینه ی سرویس سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی و تعمیرات پکیج

Default Profile Male

رضا جودکی

تکنسین

نیروی فنی (تعمیرکار پکیج) و با سابقه در زمینه ی سرویس سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی و تعمیرات پکیج

Default Profile Male

اکبر گرگدل

تکنسین

نیروی فنی (تعمیرکار پکیج) و با سابقه در زمینه ی سرویس سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی و تعمیرات پکیج

برخی از نظرات مشتریان

پارسا سرویس ؛ مرکز ارائه خدمات در تهران.
پارسا سرویس با تلاش برای شکل دادن به یک بازار آنلاین برای خدمات و با تاکید بر دانش فنی و بهینه‌سازی فرایند انتخاب متخصصان خدمات متنوع کار خود را در روزهای پایانی بهار سال ۱۳۹۸ آغازکرده‌است.
هدف پارسا سرویس پیش از هر چیز بسترسازی مناسب برای ارائه قیمت‌های رقابتی، و همچنین ایجاد دو ارزش امنیت و اعتماد بیشتر برای مشتریان می‌باشد.
متخصصانی که در پارسا سرویس به خدمت‌رسانی مشغولند به حرفه خاصی محدود نشده و در حال حاضر سفارش انواع خدمات مانند:
تاسیسات (سرویس و تعمیر پکیج و آبگرمکن و شوفاژ، لوله‌کشی آب ساختمان، لوله‌کشی سرد و گرم، تعمیرات پکیج و شوفاژ، تعمیر شیرآلات و نصب و سرویس لوازم بهداشتی و شیرآلات)

و بی شمار خدمات دیگر در پارسا سرویس ثبت و توسط متخصصان انجام‌می‌شود.
این خدمات در تمامی نقاط تهران ارائه‌می‌شوند؛ از نیاوران تا نازی‌آباد، از نارمک تا دهکده المپیک، همه‌جا متخصصانی در پارسا سرویس هستند که سفارش‌های دریافتی خدمات خانه را به بهترین نحو انجام‌دهند.
به همین شکل و مانند خدمات خانه، در دسته بندی های دیگر بازار آنلاین پارسا سرویس همین نوع تعامل بین خدمت دهنده و خدمت گیرنده برقرار است.
تلاش پارسا سرویس ارائه قیمت شفاف و مناسب بر اساس اصل رقابت است. ثبت سفارش در پارسا سرویس رایگان است و مبلغ نهایی انجام کار پس از دریافت خدمت توسط مشتری به متخصص مربوطه پرداخت‌می‌شود. پارسا سرویس فضای مناسبی برای سنجش نظرات مشتریان و کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط متخصصین می‌باشد.
بسیار سریع و حرفه ای کار تعمیر پکیج انجام شد، حتی تا یک هفته بعد وقتی تماس گرفتم برای راهنمایی به رایگان بصورت تلفنی کامل من رو راهنمایی کردند، بسیار راضی هستم
31729
مهدی مرادی
تعمیر پکیج
کار بطور کامل انجام شد و من از تعویض کامل رادیاتور هام نجات پیدا کردم! چون فکر میکردم خراب شدند اما اینطور نبود، واقعا ممنونم از این تیم حرفه‌ای و خبره شرکت پارسا سرویس
6302 2015 04 06 05 04 226x300 1
آرش جلیلیان
تعمیر پکیج
در انجام کار دقت زیادی داشتند و به موقع به محل رسیدن، ما در سرمای شدید زمستان درخواست دادیم و خدا رو شکر به موقع رسیدن و پکیج رو درست کردند. ضمنا بابت انجام تعمیر پکیج هزینه منصفانه ای را دریافت کردند.
0001231_300
ابوالفضل مرغوب
تعمیر پکیج

درخواست تعمیر

شما هم به دنبال یک تعمیرکار یا سرویس‌کار مطمئن می‌گردید؟
شما هم در محلِ زندگی خود از یک مغازه به دیگری سرگردان هستید؟
شما هم نیاز به متخصصین مورد اعتماد دارید؟
جای درستی آمدید.

پارسا سرویس، وب سایت خدماتی در زمینه تعمیرات و سرویس در محل است. خدمات پارسا سرویس برای تمام کسانی است که در خانه یا شرکت خود مشکلاتی در زمینه تعمیر، سرویس و نصب هر وسیله گرمایشی و سرمایشی دارند.

سوالات متداول

در زیر تمام سوالاتی که در زمینه ی خرید یا سرویس پکیج ممکن است برای شما پیش بیاید را جمع آوری کرده و پاسخ داده ایم .

مشکلات رایج پکیج ها!

مشکلاتی که شاید برای پکیج شما نیز پیش بیاید!

 • کاهش دمای  آب مصرفی منزل
 • پمپ پکیج غیر فعال شود
 • زمانیکه در مدار گرمایش افزایش دما وجود داشته باشد و فشار هم زیاد شود.
 • افت فشار مکرر مدار گرمایشی پکیج
 • نوسانی که در دمای آب مصرفی پیش آید.
 • سر و صدای بیش از حد پکیج
 • پکیج به حالت انفجاری روشن بشود.
 • دمای آب مصرفی مناسب میباشد ولی سیستم گرمایشی خوب عمل نمی کند.
 • علی الظاهر مدار گرمایشی فعال هست ولی رادیاتور ها گرمای مطلوبی را نداشته باشد.
نکاتی در مورد سرویس و تعمیر پکیج!

ممکن است که پکیج شما پس از مدتی  کار کردن دچار ایراد و نقص شود و نیاز به تعمیر و یا سرویس کردن داشته باشد، ایراد و نقص در پکیج می تواند به دلایل مختلفی باشد و یکی از مشخص ترین نقص فنی و بارز آن گرم نشدن آب و صداهای متفاوتی که از دستگاه شنیده شود که باید زود برای رفع عیوب دستگاه عمل کرد.

عملکرد پکیج در زمستان و تابستان چگونه است؟

این دستگاه در زمستان گرم کردن آب را انجام می دهد و باید مدارهای گرم کننده و رادیاتور را نیز گرم کند، اولویت این دستگاه تامین آب گرم مصرفی می باشد زمانی که شیر آب گرم را باز کرده سنسور برقی مدار رادیاتور تا زمانی که آب گرم باز باشد، قطع می کند این عملیات وقتی شیر آب گرم بسته شود آبگرم رادیاتور را وصل می کند در این زمان همیشه آب گرم در دسترس می باشد.

در تابستان زمانی شروع به فعالیت می کند که نیاز به آبگرم باشد و این کار به طور اتوماتیک انجام می شود .

عیب یابی پکیج دیواری!

عیب یابی پکیج

برای اینکه در منزل از گرمای مطلوب و آب گرم مناسبی برخوردار باشید باید پکیج شما عمکرد صحیحی داشته باشد، در صورت وجود مشکل نیازمند به تعمیرکار پکیج هستید، با رعایت چند نکته ی ساده می توانید از خرابی احتمالی جلوگیری کنید، عیب یابی پکیج شوفاژ دیواری در منزل کار سختی نیست و برای اینکه از ایجاد هزینه های اضافی باید در رفع مشکلات دستگاه دقت کرد.

دقت در عملکرد پکیج

یکی از مهمترین مشکلاتی که ممکن است باعث ایجاد اختلال در عملکرد پکیج باشد وجود برخی رسوبات در قسمت های مختلف پکیج است که می تواند در عملکرد طبیعی آن تاثیر گذار باشد، در این صورت نیاز است تا این قطعات را به طور کامل رسوب زدایی کرد، اگر در منطقه ایی هستید که دارای آب و هوای بی کیفیتی است سرویس های دوره ای پکیج امر بسیار مهمی می باشد، چرا که سرویس های دوره ای و عیب یابی پکیج شوفاژ دیواری می تواند تاثیر زیادی بر عمر دستگاه داشته باشد.

دلیل ایجاد رسوب در پکیج چیست؟

این رسوبی که در دستگاه پکیج به وجود می آید در اثر املاحی که در داخل آب وجود دارد بعد از یک مدتی که از پکیج استفاده می شود این املاح کم کم ته نشین شده و به جدار لوله می چسبد و این ته نشینی املاح در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کرده و باید رسوب زدایی شود.

برای رفع این مشکل نیاز به یک متخصص می باشد اگر تخصص ندارید خود را به زحمت نیندازید، اگر همیشه سعی کنید که پکیج شما رسوب نگیرد از این مشکل در امان هستید، برای جلوگیری از رسوب دستگاه پکیج  باید در سر راه آب درگ ردش، فیلتر نصب کرد این فیلتر در ورودی آب اصلی  به پکیج قرار می گیرد

برای رسوب زدایی باید این مراحل را طی کرد:

ابتدا شیر ورودی پکیج را بسته بعد شیر آب گرم را باز کرد و شیر شوفاژ را باز کرده که فشار پکیج به صفر برسد، روکش دستگاه را باز کرده و پایین بیاورید، ماده ایی که برای اسید شویی استفاده شده است را آماده کرده باید خیلی مواظب بود که این ماده به بدن نخورد چون باعث سوختگی می شود حتی بوی بد آن هم تنفس شما را دچار اختلال می کند، مراقب باشید از هر اسیدی برای شستشو استفاده نکنید، نباید از اسیدهای خیلی قوی مثل جوهر نمک و… استفاده کرد.

زیرا ممکن است که مبدل شما را برای همیشه خراب کند، اگر کار سرویس و رسوب زدایی را انجام ندهید ممکن است خسارت های سنگینی در آینده متحمل شوید، این رسوب گیری پکیج یک مشکل شایع تو پکیج هاست.

رفع عیب وتعمیر پکیج دیواری بوتان!

اگر فشار آب همیشه پایین بیاید و تکرار این دلیل باعث مشکلی مانند نشتی آب در پکیج و لوله کشی و مسیر رادیاتور می باشد، باید این مشکل را بررسی کنید تا از پایین آمدن مکرر فشار آب پکیج جلوگیری کنید.

وقتی که رادیاتورها گرم نشوند با وجود اینکه شعله ی پکیج دیواری بوتان روشن می باشد، زمانی که در مسیر رفت و آمد و برگشت رادیاتور ها وجود هوا در درون سیستم، عدم گردش پمپ فشار پایین آب اینها دلایلی هستن که باعث بروز مشکلاتی در پکیج کرده که شما با باز کردن راه رفت و آمد و برگشت رادیاتورها، هوا گیری بررسی کردن پمپ و پروانه آن و بالا بردن فشار آب و انجام این کارها می توانید مشکل پیش آمده را بررسی کرده و آن را حل کنید.

زمانیکه علامت فیلتر تصفیه آب روشن شود نشانه ی چیست؟

هر زمانی که ارور فیلتر آب یخچال بر روی صفحه ی نمایشگر یخچال شما روشن شود نشانه ی این است که فیلتر آب یخچال ساید شما باید تعویض گردد، حتماً توجه کنید که هر دو فیلتر را باهم عوض کنید هم فیلتر پشت یخچال و هم فلیتر داخل تعویض شود.

معرفی قطعات پکیج دیواری به صورت کامل

هدف ما از معرفی قطعات پکیج به صورت کامل این است که شما در هنگام تعمیر پکیج دیواری با قطعات آن آشنایی کامل را داشته باشید تا بتوانید به درستی عیب یابی پکیج دیواری را انجام دهید با ما همراه باشید.

 • برد پکیج

برد به یک صفحه که معمولا سبز رنگ می‌باشد و تمام قطعاتی مانند آی سی، خازن، مقاومت، رگولاتور و … را روی آن وصل می‌کنند گفته می‌شود.
از مهم ترین قطعات پکیج دیواری می‌توان برد پکیج را نام برد چرا که وظیفه اصلی پکیج به عهده آن است.
وظیفه برد پکیج ایجاد ارتباط بین تمام قطعات پکیج است و همچنین مدیریت ال سی دی روی پکیج را هم به عهده دارد و با همان ال سی دی هم می‌تواند تمام ارورهای پکیج را نمایش دهد.

برد پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

از مجموع قطعات روی برد می‌توان فیوز (در ورودی برق قرار گرفته و اجازه اتصال کوتاه شدن در مادر برد را نمی‌دهد)، رله (به یک نوع سوئیچ الکترومکانیکی گفته می‌شود)، آی سی رگولاتور (یکی از قطعاتی می‌باشد که اجازه نمی‌دهد ولتاژ اضافی وارد مادر برد شود چرا که باعث سوختن قطعات روب آن خواهد شد)، آی سی (همین قطعه کوچک که در عکس می‌بینید آی سی است که می‌توان برنامه مربوط به پکیج را درون آن ریخت) و ترانس (ترانس هم وظیفه دارد برق 220 ولت شهری را به 18 ولت و 9 ولت تبدیل کند) را نام برد.

 • جرقه:

یکی دیگر از قطعات پکیج جرقه می‌باشد که با چند برابر شدن ولتاژ وروردی قوس الکتریکی را به وجود می‌آورد و با تماس با گازی که از شعله خارج می‌شود باعث روشن شدن پکیج می‌شود.

جرقه پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

 • وریستور:

به یک نوع از مقاومت‌ها گفته می‌شود که اجازه ورود ولتاژ اضافی به درون دستگاه را نمی‌دهد که باعث سوختن سایر قطعات حساس شود.

وریستور پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

 • پمپ سیرکولاسیون:

این نوع پمپ جهت تنظیم فشار آبگرم و گرمایش می‌باشد.
در بیشتر مواقع که فشار آب و یا گرمایش افت می‌کند این پمپ می‌تواند فشار آن را افزایش دهد.

پمپ سیرکولاسیون پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

 • شیر اطمینان:

این قطعه یکی از قطعات حساس به فشار و دما است.
در صورتی که آب به دمای بیش تر از حد خود برسد و یا حتی فشاری به این شیر وارد شود، شیر اطمینان باز شده و پکیج را تخلیه می‌کند.

شیر اطمینان پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

 • ترموستات دود:

به این قطعه سنسور دود هم گفته می‌شود که به کلاهک تعدیل وصل می‌شود و زمانی که دودکش با مشکلی مواجه شود و نتواند به درستی وظیفه خود را انجام دهد این سنسور به صورت خودکار پکیج را خاموش خواهد کرد.

ترموستات دود پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

 • فلوسوئیچ:

این قطعه کلید جریان هم نامیده می‌شود که در مسیر ورودی آب به شوفاژ و رادیاتور قرار می‌گیرد و توانایی قطع و وصل کردن آن به صورت جریان الکتریکی را دارد.

فلوسوئیچ پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

 • شیر سه طرفه:

یکی از اجزای پکیج می‌باشد که وظیفه اصلی آن تغییر مسیر آب از شوفاژ به لوله‌های آب گرم مصرفی و برعکس می‌باشد.

شیر سه طرفه پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

 • شیر پر کن:

این نوع شیر برای پر کردن آب پکیج استفاده می‌شود که محل قرار گیری آن بین پکیج و لوله آب سرد ورودی به پکیج می‌باشد و با باز کردن این شیر پکیج تا حد مجاز پر خواهد شد.

شیر پر کن پکیج دیواری

آموزش تخصصی تعمیر پکیج دیواری 0 تا 100

در این بخش تا حدودی شما را با قطعات پکیج آشنا کردیم چرا که برای تعمیر پکیج دیواری باید با آن‌ها آشنایی داشته باشید در صورتی که قصد دارید تعمیر پکیج دیواری خود را انجام دهید در ادامه با زرین سرویس همراه باشید.

علت گرم نکردن رادیاتور و شوفاژ در صورت کار کردن پکیج چیست؟

در صورتی که پکیج شما این مشکل را دارد برای تعمیر پکیج دیواری باید چند قطعه را بررسی کنید.
یکی اینکه امکان خرابی شیر سه طرفه وجود دارد که در این حالت باید تعویض شود.
در گام بعدی به این نکته توجه کنید که ورودی شوفاژها رسوب نگرفته باشد.
خرابی ترموستات هم می‌تواند علت آن باشد چرا که دمای آب را به درستی نشان نمی‌دهد و در این حالت باید ترموستات تعویض شود.

علت سر و صدای پکیج دیواری چیست؟

در برخی موارد سر و صدای پکیج باعث صلب آسایش از اعضای خانواده شما می‌شود که حتما باید تعمیر پکیج دیواری انجام شود.
در این حالت قبل از تعمیر پکیج دیواری علت آن را بررسی می‌کنیم و احتمال این وجود دارد که مشکل آن هوا گرفتن پکیج باشد.
در این حالت برای تعمیر پکیج دیواری باید هواگیری پکیج را انجام دهید.

چرا پکیج دیواری روشن نمی‌شود و یا اینکه به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

پس از اینکه عناصر اولیه را بررسی کردید و متوجه شدید که پکیج روشن نمی‌شود باید به مواردی دیگر توجه کنید.
یکی از مواردی که باید در تعمیر پکیج دیواری به آن اشاره شود جرقه پکیج است.
در برخی حالات بین جرقه و شعله فاصله افتاده است و یا اینکه جرقه سوخته و دیگر کار نمی‌کند در هر دو حالت باید آن را تعویض کنید.

چرا پکیج دیواری بیش از حد مجاز داغ می‌کند؟

در برخی موارد دمای پکیج بیش تر از حد مجاز بالا می‌رود در این حالت برای عیب یابی آن باید ترموستات را بررسی کنید چرا که ترموستات خراب شده و تعریف دقیقی از دما ندارد و دما به صورت خودکار بالا می‌رود.
برای تعمیر پکیج دیواری در این حالت باید ترموستات را تعویض کنید.

علت اختلال در عملکرد پکیج چیست؟

بعضی اوقات برای شما پیش می‌آید که تمام قطعات را بررسی می‌کنید و هیچ علتی برای عملکرد نامناسب پکیج دیواری خود پیدا نمی‌کنید در این حالت می‌توانید برد پکیج دیواری را بررسی کنید.
برای تعمیر پکیج دیواری در این حالت می‌توانید از مقاله آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج دیواری کمک بگیرید.

در این بخش شما را با اکثر مشکلات رایج پکیج دیواری‌ها آشنا کردیم که می‌توانید به کمک آن تعمیر پکیج دیواری خود را انجام دهید.

دلایل گرم نشدن رادیاتور پکیج :

بسته بودن شیرهای رفت و برگشت و یا شیر رادیاتور
سوختن پمپ سیرکولاسیون و یا گیرپاژ بودن آن
سوختن شیر موتوری
کثیف بودن توری صافی برگشت و یا مدار سیستم
کم بودن ارتفاع شعله
معیوب بودن سنسور مدار گرمایش
وجود هوا داخل مدار رادیاتور شوفاژ

علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج :

قبل از هر اقدامی جهت برطرف کردن عیب گرم نشدن آب مصرفی پکیج باید به طور واضح ایراد پکیج را شناسایی کنید.

به طور معمول گرم نشدن آب مصرفی پکیج برای افراد ممکن است به این معانی تعریف شود :

 1. سرد بودن کامل آب مصرفی پکیج
 2. ولرم بودن آب مصرفی پکیج
 3. سرد و گرم شدن مکرر آب مصرفی پکیج

الف. در صورتی که آب مصرفی پکیج به طور کامل سرد باشد نیز دو حالت پیش روی شما هست :

خرابی فلوسوئیچ یا فلومتر اولین دلیل گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور

1. وقتی شیر آبگرم را باز است هیچ عکس العملی روی پکیج مشاهده نمی‌شود. در این حالت بدین معناست که سنسوری که وظیفه دارد به برد الکترونیک اعلام کند که آب مصرفی باز است خراب است، این سنسور که در برخی مدل ها فلوسویچ و در برخی مدل ها فلومتر می‌باشد در مسیر آب ورودی به پکیج قرار دارد و با حرکت آب سیگنالی را به برد می‌دهد و سپس تغییری را روی پانل دستگاه شما متوجه می‌شوید و در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور چشمک زدن جفت جفت چراغ های روی پانل به معنای این است که سنسور وظیفه خود را درست انجام داده است و اگر با باز بودن آب ر پکیج ایران رادیاتور چراغ ها جفت جفت چشمک نزد یعنی یا فلوسویچ خراب است و یا فلومتر

جهت تعمیر و رفع این عیب قبل از اینکه اقدام به تعویض فلوسویچ یا فلومتر نمایید با یک ترفند حرفه‌ای در 80 درصد مشکل برطرف خواهد شد. به این صورت که ابتدا آب ورودی پکیج را بسته و سپس شیلنگ های آب سرد و گرم زیر پکیج را باز کنید (شیلنگ های سایز 1/2 که از شیلنگ های شوفاژ کوچکتر هستند) سپس این دو شیلنگ را به صورت بلعکس ببندید و آب ورودی را باز کنید و یک شیر آبگرم را در منزل باز کنید و بعد از چند بار قطع و وصل آب ورودی شیلنگ ها را سر جایشان ببندید.

به احتمال قوی با این ترفند مشکل فلوسویچ یا فلومتر حل خواهد شد. دلیل رفع مشکل به این خاطر است که در اکثر مواقع پروانه فلوسویچ و آهنربای فلومتر به دلیل رسوب گیر می‌کند و دیگه حرکت نمی‌کند با این کار شما مسیر آب را برعکس کرده و اگر گیر باشد صد در صد برطرف خواهد شد.

2. حالت بعدی که آب مصرفی به طور کامل سرد میباشد زمانی است که سنسور تشخیص باز بودن آب عمل کرده و به عنوان مثال در پکیج ایران رادیاتور چراغ ها جفت جفت چشمک می‌زنند ولی باز آب مصرفی سرد میباشد. این مسئله نیز دو حالت دارد یا چراغ شعله پکیج (چراغ نارنجی) روشن است و آب مصرفی سرد است که در این حالت مشکل از بایپاس می‌باشد و یا چراغ شعله روشن نمی‌شود که در این حالت نیز احتمال خرابی سنسور آن تی سی مصرفی و یا احتمالا پرشر سوئیچ هوا مشکل خواهد داشت.

البته همیشه یادتان باشد که اولویت عیب یابی با بررسی کد خطا می‌باشد به این معنا که ممکن است در حین عملکرد پکیج ارور مشاهده شود پس شما قبل از هر کاری باید بررسی کنید ارور مشاهده شده به چه دلیل است . مثلا در پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ وقتی شیر آبگرم باز است  چراغ ها جفت جفت چشمک می‌زنند . اگر در این بین برای چند لحظه یک یا چند چراغ چشمک بزند یعنی پکیج ارور میدهد و باید قبل از هر کاری علت ارور را پیدا کنید .

مثلا چراغ های 40 60 70 که به معنای وجود اشکال در پرشر هوا می‌باشد و یا چراغ های 70-80 که به معنای وجود عیب در قسمت تشکیل شعله می‌باشد رخ دهد که شما به راحتی با مراجعه به لیست کدهای خطای پکیج میتوانید عیب یابی نمایید.

d8b3d8b1d988db8cd8b3 d9bedaa9db8cd8ac d8a2d985d988d8b2d8b4 d8b5d981d8b1 d8aad8a7 d8b5d8af d8b3d8b1d988db8cd8b3 d9bedaa9db8cd8ac d8af 60d9e5f64d1f9

پارسا سرویس یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه سرویس و تعمیر پکیج‌های دیواری در انواع برندهای مختلف می‌باشد که با داشتن سال‌ها سابقه درخشان توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند. مرکز تخصصی سرویس پکیج دیواری پارسا سرویس در استان‌های تهران، البرز، شیراز، اصفهان، رشت، مازندران، مشهد، ورامین و … فعالیت دارد و شما در هر منطقه از این استان‌ها باشید آماده خدمات رسانی به شما هم وطنان عزیز می‌باشد. اگر قصد دارید از خدمات پارسا سرویس بهره مند شوید هم اکنون می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن سرویسکاران ما برای سرویس پکیج‌های شما در هر برندی که هستند به آدرس ثبت شده شما مراجعه کنند.

همه چیز درباره پکیج

شاهده تصویر بزرگتراگر در منزل خود از پکیج استفاده می‌کنید و نمی‌خواهید که پکیج با مشکل روبه رو شود باید هر چند وقت یک بار سرویس پکیج را انجام دهید. سرویس پکیج دیواری شامل هواگیری، رسوب گیری، بررسی لوله‌ها و دودکش‌ها و … می‌باشد. در این مقاله پارسا سرویس قصد دارد آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری را برای شما توضیح دهد، با ما همراه باشید.

چگونه پکیج را سرویس کنیم؟

در این بخش می‌خواهیم به شما بگوییم که چگونه پکیج را سرویس کنید، با پارسا سرویس همراه باشید. در ابتدا قبل از انجام هر کاری باید برق پکیج را قطع کنید و سپس گاز را و همچنین باید آب داخل پکیج را تخلیه کنید. در مرحله بعد باید قطعات پکیج را بررسی کنید و پس از بررسی هر کدام آن‌ها مشکل داشتند برطرف کنید. در ادامه آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری را برای شما توضیح خواهیم داد.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

چه زمانی باید سرویس پکیج انجام شود؟

حتما برای شما این سوال پیش آمده که چه زمانی باید سرویس پکیج انجام شود؟ در جواب به این سوال باید بگویم که حداقل هر شش ماه یک بار باید این کار را انجام دهید. در ادامه باید بگویم که بهترین زمان سرویس پکیج دیواری قبل از شروع فصول سرد سال می‌باشد چرا که در این فصل‌ها پکیج را برای بیشتر کار کردن باید آماده کنید و اگر سرویس نشود ممکن است با مشکل جدی رو به رو شود و نیاز به تعمیر پکیج دیواری داشته باشد.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس انواع پکیج دیواری

سرویس پکیج، پیشگیری قبل از درمان

سرویس پکیج یکی از راه حل‌های جلوگیری از خرابی قطعات پکیج دیواری می‌باشد که شما با انجام این کار می‌توانید از خراب شدن قطعات جلوگیری کنید. منظور ما درباره اینکه می‌گویم پیشگیری بهتر از درمان است این است که قبل از اینکه پکیج خراب شود و یا با ارور پکیج مواجه شوید بهتر است سرویس پکیج را انجام دهید تا اینکه بخواهید آن را تعمیر کنید. چرا سرویس پکیج بهتر از تعمیر است؟ به این دلیل که اگر قطعات پکیج خراب شوند باید تعویض شوند و بسیار گران تر از سرویس پکیج می‌شود.

سرویس پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

انواع روش‌های سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دو روش مختلف دارد که سرویس دوره ای و سرویس کامل می‌باشد.

 • سرویس کامل

سرویس کامل پکیج به روشی گفته می‌شود که تمامی‌قطعات دستگاه را به صورت کامل و یکی یکی بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه مشکل درون آن، مشکل را قبل از اینکه به تعمیر نیاز داشته باشد برطرف می‌کنیم.

 • سرویس دوره ای

سرویس دوره ای پکیج به نوعی از سرویس پکیج گفته می‌شود که دو بار در سال انجام می‌شود. یک بار قبل از شروع فصل سرما و یک بار هم پس از به اتمام رسیدن آن، در این نوع سرویس قطعات به صورت جزئی بررسی شده و عیب‌های آن‌ها را برطرف می‌کنید.

سرویس پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

سرویس انواع پکیج دیواری

در این بخش می‌خواهیم شما را انواع پکیج‌هایی که می‌توانید سرویس آن‌ها را خودتان انجام دهید آشنا کنیم. انواع پکیج شامل پکیج‌های دیواری بوتان، آلزان، ایران رادیاتور، ایساتیس، وایلانت، لورچ، آریستون، بوش و … می‌باشد. سرویس انواع پکیج دیواری شامل هواگیری پکیج، رسوب زدایی، تنظیم دما، بررسی دود کش، تنظیم شیر گاز، کنترل فشار آب و … می‌باشد که در همین مقاله با چگونگی انجام این کارها آشنا خواهید شد.

خدمات سرویس پکیج دیواری پارسا سرویس

پارسا سرویس مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس پکیج دیواری می‌باشد که تمامی‌خدمات مربوط به سرویس پکیج دیواری را در انواع برندهای مختلف انجام می‌دهد. یکی دیگر از مزایای پارسا سرویس که باعث خاص شدن خدمات پارسا سرویس می‌شود نصب، تعمیر و سرویس پکیج در محل مورد نظر شما می‌باشد.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

شما می‌توانید با ثبت سفارش و ذکر آدرس مورد نظر از خدمات پارسا سرویس با بهترین قیمت ممکن بهره مند شوید.

فواید سرویس پکیج دیواری

از فواید سرویس پکیج دیواری می‌توان همین موضوع پیشگیری بهتر از درمان است باشد چرا که قبل از اینکه قطعات دستگاه خراب شوند به آن‌ها رسیدگی شده و قبل از اینکه به تعمیر نیاز داشته باشند سرویس می‌شوند. از دیگر مزایای سرویس کردن پکیج افزایش راندمان کاری پکیج دیواری است و هم اینکه هزینه سرویس از تعمیر مناسب تر است. سرویس کردن پکیج باعث طولانی تر شدن عمر پکیج دیواری خواهد شد. با سرویس پکیج دیواری می‌توانید از اکثر عیب‌های آن از جمله سرد شدن ناگهانی آب پکیج، خاموش و روشن شدن و … جلوگیری کنید که در صورت سرویس نکردن آن باید عیب یابی پکیج دیواری و سپس تعمیر پکیج انجام شود.

سرویس پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

نکات مهم قبل از سرویس پکیج دیواری

به صورت کلی هر وقت که بخواهید سرویس پکیج دیواری را انجام دهید قبل از انجام این کار باید به چند نکته مهم و ضروری توجه کنید و بعد از رعایت آن‌ها سپس سرویس کردن پکیج را شروع کنید. 1. اولین نکته ایی که باید به آن توجه کنید این است که برق پکیج را قطع کنید چرا که در حین سرویس کردن پکیج خطر برق گرفتگی وجود دارد. 2. در مرحله بعد باید گاز پکیج را قطع کرده که در هنگام سرویس کردن پکیج با باز کردن قطعات گاز به بیرون نشت نکند. 3. و نکته ایی دیگر که باید به آن توجه شود این است که باید آب درون پکیج را خالی کنید این کار را می‌توانید به وسیله شیر آب خروجی ظرفشویی و یا حمام و … انجام دهید.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

پس از انجام این کارها می‌توانید به صورت مرحله به مرحله سرویس پکیج دیواری را انجام دهید و اما اگر سرویس‌های پکیج خود را به مراکز نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری بسپارید سرویسکاران حرفه ای خودشان تمام نکات را رعایت خواهند کرد.

مراحل سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری یکی از امور مهم برای حفظ سلامتی پکیج شما می‌باشد و هیچ فرقی نمی‌کند که پکیج شما چه برندی و از چه کشوری باشد. به صورت خلاصه بگویم که همه پکیج‌ها هر چند وقت یک بار نیاز به سرویس دارند. پس از رعایت نکات قبل از سرویس ، که قطع گاز و برق و آب می‌باشند حال می‌توانید به سرویس پکیج دیواری بپردازید.

 1. در مرحله اول باید پوسته پکیج را باز کنید و به مخزن آب و لوله‌هایی که آب از آن‌ها عبور می‌کند توجه کنید و ببینید که نیاز به رسوب زدایی دارد یا خیر؟

سرویس پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

در بیشتر مواقع نیاز به رسوب زدایی است که در این حالت باید آن قسمتی که آب برای گرم شدن از آنجا عبور می‌کند را از پکیج خارج کنید و آب اسید را از ورودی آب ریخته و اجازه دهید چند دقیقه داخل آن بماند و از خروجی آن را خارج کنید در این جا شاهد خارج شدن رسوب‌ها خواهید بود و پس از انجام این کار آن را با آب و مواد شوینده حسابی شستشو دهید. 2. در این مرحله از سرویس انواع پکیج می‌توانید برد پکیج را بررسی کنید که خاک روی قطعات را نگرفته باشد که باعث بروز اختلال در عملکرد پکیج شود. برای برطرف کردن گرد و خاک روی قطعات می‌توانید از سشوار استفاده کنید و اما مراقب باشید که به قطعات آن آسیب وارد نشود چرا که برد از حساس ترین قطعات می‌باشد. 3. در مرحله بعدی سرویس پکیج دیواری دودکش را بررسی کنید و توجه کنید که شئ یا چیزی راه آن را مسدود نکرده باشد چرا که باعث بازگشت دی اکسید کربن به محیط شده و باعث مرگ می‌شود. برای بررسی دود کش می‌توانید به پشت بام رفته و یک سنگ کوچک به داخل آن بیندازید اگر صدای برخورد سنگ به پکیج را شنیدید متوجه می‌شوید که سالم است و اگر صدایی نیامد باید بدانید که پرنده یا چیزی درون آن گیر کرده است. 4.تمیز کردن مشعل هم یکی از مراحل سرویس پکیج دیواری است.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

برای تمیز کردن مشعل معمولا می‌توانید از یک دمنده استفاده کنید تا اگر خاک یا آشغال سوراخ‌های آن را مسدود کرده است را جمع کند با استفاده از یک جارو برقی هم می‌توانید این کار را انجام دهید. 5. پمپ پکیج هم یکی دیگر از قطعاتی است که در هنگام سرویس باید بررسی شود.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

برای سرویس پمپ، پمپ را به کمک آچار آلن باز کرده و پره‌های روتور آن را تمیز کنید. پس از تمیز کردن برای روان کار کردن آن می‌توانید مقدار کمی‌مایع ظرفشویی درون آن بریزید سپس آن را ببندید و در جای خود قرار دهید. 6. در مرحله بعدی سرویس پکیج دیواری می‌توانید جرقه زن را تمیز کنید. برای تمیز کردن جرقه زن نیاز به یک سمباده دارید، سمباده را چند بار روی الکترود و جرقه زن بکشید و سپس با استفاده از یک دستمال مرطوب آن را پاک کنید.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

7. پس از اینکه سایر قطعات را بررسی کردید می‌توانید پکیج را راه اندازی کنید. 8. در مرحله بعدی باید آب، گاز و برق پکیج را وصل کنید و مطمئن شوید که لوله‌های آب و گاز نشتی ندارند. 9. در این مرحله باید فشار آب و گاز را تنظیم کنید.

سرویس پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

10. پس از بررسی همه قطعات باید هواگیری پکیج دیواری را که یکی از مهم ترین بخش‌های سرویس پکیج دیواری می‌باشد انجام دهید. هواگیری پکیج دیواری اینگونه انجام می‌شود که آب ورودی را باز کرده و اجازه می‌دهیم به شوفاژها راه پیدا کند پس از اینکه از همه آن‌ها عبور کرد دریچه خروجی آخرین شوفاژ را باز می‌کنیم و اجازه می‌دهیم مقداری از آب خارج شود و یک تشت زیر آن قرار می‌دهیم که محیط  اطراف را خیس نکند و پس از مدتی که هوای پکیج خارج شد دریچه خروجی را می‌بندیم.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

پس از اینکه سرویس را انجام دادید پکیج را مانند همان ابتدا که نصب کردید راه اندازی کنید و فشار آب و گاز و … را تنظیم کنید. و اما اگر با مطالعه این توضیحات نتوانستید سرویس پکیج دیواری خود را انجام دهید می‌توانید از سرویسکاران حرفه ای و مطمئن کمک بگیرید.

قیمت سرویس پکیج دیواری چقدر است؟

هزینه سرویس پکیج دیواری با توجه به روش سرویس پکیج دیواری تعیین می‌شود و می‌توان گفت که هزینه آن تقریبی محاسبه می‌شود. برای مثال هزینه سرویس کامل با سرویس دوره ای کاملا متفاوت است و مسلما هزینه سرویس کامل بیشتر از دوره ای است چرا که همه قطعات پکیج باید بررسی شوند و سپس سرویس شوند.

تعمیر پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس پکیج دیواری

پارسا سرویس نمایندگی سرویس پکیج دیواری در تهران

پارسا سرویس یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه سرویس و تعمیر پکیج‌های دیواری در انواع برندهای مختلف می‌باشد که با داشتن سال‌ها سابقه درخشان توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند. مرکز تخصصی سرویس پکیج دیواری پارسا سرویس در استان‌های تهران، البرز، شیراز، اصفهان، رشت، مازندران، مشهد، ورامین و … فعالیت دارد و شما در هر منطقه از این استان‌ها باشید آماده خدمات رسانی به شما هم وطنان عزیز می‌باشد. اگر قصد دارید از خدمات پارسا سرویس بهره مند شوید هم اکنون می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن سرویسکاران ما برای سرویس پکیج‌های شما در هر برندی که هستند به آدرس ثبت شده شما مراجعه کنند.

سرویس پکیج

آموزش صفر تا صد سرویس انواع پکیج دیواری

 

تعمیرکار پکیچ /نمایندگی پکیج ابگرمکن بوتان /ایران رادیاتور /تاچی /ایساتیس /نمایندگی پکیج غرب تهران /نمایندگی جنوب /نمایندگی شمال /قطعات شرکتی پکیج /لوله کشی استخر /پکیج استخری /نصب لوله واتصالات /لوله کشی اب سردو گرم /پکیج و رادیاتور /تعمیرات پکیج ایران /رادیاتور /تعمیرات پکیج بوتان /تعمیرات پکیج گلدیران / تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در کرج /تعمیرات پکیج در پرند / تعمیرات پکیج باکسی / تعمیرات پکیج ایساتیس / تعمیرات پکیج بوش /تعمیرات پکیج به عهده مالک است یا مستاجر /تعمیرات پکیج بوتان در کرج /تعمیرات پکیج بوتان جنوب تهران /تعمیرات پکیج پرند / تعمیرات پکیج تهرانسر /تعمیرات پکیج تاچی در تهران /تعمیرات پکیج تهرانپارس /تعمیرات پکیج تاچی در کرج /تعمیرات پکیج جنت آباد /تعمیرات پکیج در فردیس تعمیرات پکیج رباط کریم تعمیرات پکیج روکا تعمیرات پکیج رادیاتور در کرج تعمیرات پکیج رادیاتور در غرب تهران تعمیرات پکیج رادیاتور غرب تهران تعمیرات پکیج زمینی تعمیرات پکیج زمینی شوفاژکار تعمیرات پکیج زمینی ایرفو تعمیرات پکیج زمینی اخگر سرویس پکیج بوتان تعمیرکار پکیج تعمیرات پکیج سعادت اباد تعمیرات پکیج سهروردی تعمیرات پکیج سوزان تعمیرات پکیج شرق تهران تعمیرات پکیج شهر قدس تعمیرات پکیج شوفاژکار تعمیرات پکیج شبانه روزی تعمیرات پکیج شهرری تعمیرات پکیج غرب تهران تعمیرات پکیج بوتان غرب تهران تعمیرات پکیج مرکوری غرب تهران نمایندگی تعمیرات پکیج غرب تهران تعمیرات پکیج شهرک غرب تعمیر پکیج شهرک غرب تعمیر پکیج دیواری غرب تهران تعمیرات پکیج فرولی تعمیرات پکیج فرولی تهران تعمیرات پکیج فشم تعمیرات پکیج کرج تعمیرات پکیج کرج، استان البرز تعمیرات پکیج گلدیران تعمیرات پکیج گلدیران در کرج تعمیرات پکیج مجیدیه تعمیرات پکیج نارمک تعمیرات پکیج ناوین تعمیرات پکیج ایران رادیاتور یوسف آباد تعمیرات عیب یابی پکیج بوتان تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور غرب تهران تعمیرکار پکیج در تهران تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در کرج تعمیرکار پکیج در شهریار تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور شرق تهران تعمیرکار پکیج بوتان در کرج تعمیرکار پکیج بوش تعمیرکار پکیج بوتان غرب تهران تعمیرکار پکیج تاچی تعمیرکار پکیج تبریز تعمیرکار پکیج تهران تعمیرکار پکیج تهرانسر تعمیرکار پکیج تهرانپارس تعمیرکار تخصصی پکیج تعمیرکار پکیج شرق تهران تعمیرکار پکیج ال جی تعمیرکار پکیج حکیمیه تعمیرکار پکیج در کرج تعمیرکار پکیج در سعادت آباد پکیج تعمیرکار پکیج در فردیس کرج تعمیرکار پکیج در فردیس تعمیرکار پکیج در شهر قدس تعمیرکار پکیج کرج تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تبریز تعمیر پکیج ایران رادیاتور کرج تعمیر مبدل ثانویه پکیج بوتان تعمیر پکیج جنت اباد تعمیر پکیج جنوب تهران تعمیر پکیج جنرال تعمیر پکیج جوادیه تعمیر پکیج جنت آباد تهران تعمیر پکیج جردن تعمیرات پکیج جنوب تهران تعمیرات پکیج جیحون تعمیر پکیج خارجی تعمیر پکیج شرق تهران تعمیر پکیج شمال تهران تعمیر پکیج شبانه روزی کرج تعمیر پکیج در صادقیه تعمیر پکیج آریستون صادقیه

نمایش همه کلمات جمع کردن
d8b3d8b1d988db8cd8b3 d9bedaa9db8cd8ac d8a2d985d988d8b2d8b4 d8b5d981d8b1 d8aad8a7 d8b5d8af d8b3d8b1d988db8cd8b3 d9bedaa9db8cd8ac d8af 60d9e5f64d1f9

پارسا سرویس یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه سرویس و تعمیر پکیج‌های دیواری در انواع برندهای مختلف می‌باشد که با داشتن سال‌ها سابقه درخشان توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند. مرکز تخصصی سرویس پکیج دیواری پارسا سرویس در استان‌های تهران، البرز، شیراز، اصفهان، رشت، مازندران، مشهد، ورامین و … فعالیت دارد و شما در هر منطقه از این استان‌ها باشید آماده خدمات رسانی به شما هم وطنان عزیز می‌باشد. اگر قصد دارید از خدمات پارسا سرویس بهره مند شوید هم اکنون می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن سرویسکاران ما برای سرویس پکیج‌های شما در هر برندی که هستند به آدرس ثبت شده شما مراجعه کنند.